Kvalitáři a testovači výrobků

KUTIFEL s.r.o.

  • Nymburk, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce:
- 100% visuální kontrola pryžových dílů pod lupami nebo kamerami.
- Na dílech se vyhledávají vady a třídí se dle druhu vad.
- Různé způsoby dopracování přetokové pryže na dílech.Požadujeme: dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost , rozhodnost;
Pracovní místo je vhodné pro ženy z důvodu jemné motoriky s díly.Nabízíme: stravenkový paušál , odměny dle směrnice pro odměňování;Zájemci se mohou hlásit e-mailem petrkutifel@seznam.cz, osobně v době od 9:00 - 13:00 hod. na adrese: NRudé armády 89, 289 13 Zvěřínek (areál Temacu) nebo telefonicky v době od 8:00 - 20:00 hod..

Práce u nás.cz