Technik analýzy vrácených dílů

Schaeffler

  • Svitavy, Pardubický
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Schaeffler je dynamická globální technologická společnost. Její úspěch je výsledkem podnikatelského ducha a dlouhodobé tradice soukromého vlastnictví. Zní to pro Vás zajímavě? Jako partner všech předních automobilových výrobců i klíčových hráčů v leteckém odvětví a dalších průmyslových oblastech Vám nabízíme mnoho příležitostí k rozvoji.Vaše klíčové odpovědnosti
  • Včasná realizace zpětné analýzy produktu, odevzdání výsledků analýzy v požadovaném termínu a kvalitě.
  • Správná a přesná realizace měření a focení analyzovaných produktů.
  • Dodržování platných metodických postupů a specifikací při vykonávaní zkoušek, popřípadě při vykonávání zpětné analýzy dílů (RPA), řízení se schválenou dokumentací pro daný projekt.
  • Podílení se na tvorbě výše uvedených metodických postupů a specifikací pro vykonávání zkoušek a měření.
  • Vedení evidence a dokumentace průběhu RPA, evidence a skladování náhradních dílů a analyzovaných vzorků.
  • Příprava analyzovaných vzorků na měření.
  • Zabezpečení nepřetržitého chodu realizovaných zkoušek/měření (v případě potřeby i včetně víkendů).
  • Kontrola provozu zkušebních stanic/měřicího zařízení.
  • Zabezpečení logistiky analyzovaných vzorků.
  • Tvorba RPA reportů.
  • Tvorba protokolů defect/concern v případě odchylek od očekávaných výsledků.
  • Komunikace s externími dodavateli měření/testů.
  • Zabezpečení podpory při vývojových DVP projektech.
  • Včasné plánování a posouzení potřebných kapacit pro zpracování nových zakázek.
  • Dodržování zásad BOZP při vlastní práci, používání správných a nepoškozených ochranných pomůcek.
  • Dodržování předpisů, norem kvality a politiky platných pro R&D zkušebnu závodu Schaeffler Production CZ s.r.o. a pro skupinu Schaeffler obecně.
Vaše kvalifikace
  • Dokončené studium elektrotechniky, mechatroniky, strojírenství nebo srovnatelných oborů
  • Znalost angličtiny slovem a písmem
  • Znalost technologie výroby portfolia produktů a znalosti o produktů samotných
  • Znalosti zkušebních metod a nástrojů
  • Analytické myšlení
Nabízené benefity
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • Schaeffler bonus - odměna za hospodářské výsledky
  • systém odměňování za zlepšovací návrhy (Ideamanagement)
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • náhradní volno pro dárce krve
  • sociální program (příspěvek při narození dítěte, při uzavření sňatku, životní a pracovní jubilea)
  • dotované stravování (firemní kantýna, jídelní automaty)
  • Cafeterie
  • penzijní připojištění
  • K-Konto - možnost vyčerpat přesčasové hodiny
  • rozsáhlý vzdělávací program: vzdělávání prostřednictvím platformy SEDUO, online Schaeffler kurzy v cizím jazyce)
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • aktivní využití znalostí angličtiny
Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání.Informace o tom, co pro nás znamená leadership, lze nalézt zde: .Vaše kontaktní osobaSchaeffler Production CZ s.r.oKarolína Veselá+420703159984Klíčová slova: [[strongertogether]]; Professional; Plný úvazek; Na dobu určitou; Výzkum a vývoj;

Schaeffler

Podobné nabídky

  • Technik/čka dílů

    ATEK s.r.o.

    • Moravská Třebová, Pardubický
    NÁPLŇ: dohled nad kvalitou konstrukčních dat dodavatelů služeb, posuzování vhodnodnosti pro výrobu, konstrukční změny v již probíhající produkci, samostatná konstrukce jednodušších…
    • Před 2 měsíci
  • Technik/čka dílů

    ATEK s.r.o.

    • Moravská Třebová, Pardubický
    • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce NÁPLŇ: dohled nad kvalitou konstrukčních dat dodavatelů služeb, posuzování vhodnodn…
    • Před 2 dny
  • Technik/čka dílů

    • Svitavy, Pardubický
    • Moravská Třebová, Pardubický
    Změněno: 01.05.2024 v 05:00 ID: 19005387 NÁPLŇ: dohled nad kvalitou konstrukčních dat dodavatelů služeb, posuzování vhodnodnosti pro výrobu, konstrukční změny v již probíhající p…
    • Před 2 dny