Grafik (poloviční úvazek)

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Vytvářet grafické návrhy různých typů
Kreativně tvořit a myslet
Mít na starost grafické zpracování (reklamy, leták, newslettery apod.)
Plnit zadané úkoly a splňovat termíny plnění
Hledat nové možnosti ( AI apod.)
Spolupracovat s týmem při tvorbě propagačních materiálů
Stále se vzdělávat v moderních trendechPožadujeme Baví vás grafika a ovládáte Adobe Photoshop / Illustrator? Pro stabilní firmu na Třebíčsku hledáme grafika pro online marketing na zkrácený úvazek (ca. 80 hod./měs.) Znalost Adobe Xd a Figma výhodou. Možnost seberealizace vašich nápadů a využívání AI. Vhodné i pro absolventy!Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší společnosti
Přátelská atmosféra na pracovišti
Zaškolení a vedení od zkušených kolegů
Plat dle zkušeností
Zkrácený úvazek na ca. 4hod./denně
20 dní dovolené
Sick days
Individuální přístup k zaměstnancům
Profesní vzdělávání
Kulturní akce
Místo výkonu práce: region TřebíčV případě zájmu prosím pošlete s životopisem portfolio či ukázky grafických prací.Vhodné pro Absolventy.Jiná sdělení ZAJÍMAVÁ NABÍDKA V OBLASTI GRAFIKY, NEMYSLÍTE? POŠLETE NÁM CV A DOZVÍTE SE VÍCE!Máte zájem o nabídku Grafik (poloviční úvazek)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce