Balení a kompletace kosmetických produktů, výplata ihned

Jobinn & Hostessinn

  • Brno, Jihomoravský
  • 160,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - vhodné pro muže i ženy
- vhodné i pro mladší 18 let
- stabilní a dlouhodobá brigáda
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- výplata ihned každý den
- možnost volby směn dle Vašich časových možností - směny jsou v režimu PO-PÁ - R,O,N (6-14 hod., 14-22 hod., 22-06 hod.)
Popis pozice: - práce ve výrobě ve stoje i vsedě, dle potřeby
- lehká manuální práce
- balení a kompletace kosmetických produktů
- práce u plnící výrobní linky
- práce v čistém prostředí.
Požadavky: - dochvilnost a spolehlivost
- pracovitost
- nic více nepotřebujeme, vše Vás naučí na pracovišti
- nástup IHNED!

Dobraprace

Podobné nabídky

  • BALENÍ DRŮBEŽÁŘSKÝCH PRODUKTŮ

    AVEC trade CZ, s.r.o.

    • Brno, Jihomoravský
    POPIS PRÁCE 3 směnný provoz porcování a zpracování drůbežářských produktů balení, etiketace a vážení kuřecího masa navěšávání kuřat CO OD VÁS OČEKÁVÁME práce na trvalý praco…
    • Před 14 dny
  • BALENÍ DRŮBEŽÁŘSKÝCH PRODUKTŮ

    AVEC trade CZ, s.r.o.

    • Brno, Jihomoravský
    POPIS PRÁCE 3 směnný provoz porcování a zpracování drůbežářských produktů balení, etiketace a vážení kuřecího masa navěšávání kuřat CO OD VÁS OČEKÁVÁME práce na trvalý praco…
    • Před 14 dny
  • Balení kosmetických výrobků 160 - 205 Kč/hod

    SODAT, s. r. o.

    • Brno, Jihomoravský
    • 160,00 - 205,00 Kč za hodinu
    Láká tě vidina práce ve výrobě kosmetiky? Rád/a se učíš novým věcem? Máme pro tebe brigádu ve výrobě kosmetických produktů v Brně. Na výběr máš ranní odpolední i noční směny. Ran…
    • Před 11 dny
    • Snadno podejte žádost