Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

SPV Pelhrimov a.s.

  • Milotice, Jihomoravský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Náplň práce: zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích, zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace). Požadujeme: praxe v oboru vítána, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost. Stravenky, příspěvek na zdraví, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění. Kontakt na mail, osobně po tel. domluvě.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

    SPV Pelhrimov a.s.

    • Hodonín, Jihomoravský
    • Milotice, Jihomoravský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Náplň práce: zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích, zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace). Požadujeme: praxe v oboru vítána, samo…
    • Před 2 měsíci
  • Ošetřovatelé hospodářských zvířat

    SPV Pelhrimov a.s.

    • Milotice, Jihomoravský
    Pracoviště: Dubňanská 592, 695 05 Milotice. Nabízíme: hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned. Požadujeme: vzdělání příslušného směru není podmínkou, praxe v oboru vítána, samost…
    • Před 2 měsíci
  • Zemědělský dělník, ošetřovatel skotu, řidič traktoru

    Radim - zem. s.r.o.

    • Milotice, Jihomoravský
    Náplň práce Ppráce v rostlinné a živočišné výrobě, řidič traktoru, práce s křovinořezem a motorovou pilou, praxe v oboru vítána. Požadavek: řidičský průkaz sk. T Pracovní smlou…
    • Před 16 dny