Automechanik s nástupem IHNED

TATRA TRUCKS a.s.

  • Nový Jičín, Moravskoslezský
  • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
O násKopřivnická automobilka TATRA je fenomén a patří mezi nejstarší automobilky světa, ale rozhodně není pouhou historií. Víme, že bez skvělých zaměstnanců by bylo těžké tuto pozici udržet, proto pro každou profesi hledáme kandidáty nejen odborně zdatné, ale i méně zkušené se vztahem k tatrovácké kultuře.MÍSTO VÝKONU PRÁCE V KOPŘIVNICI S PŘÍSPĚVKEM NA DOPRAVU!Náplň práce:
  • Montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
  • Používání ručního nářadí, pneumatických utahováků, momentových a speciálních klíčů
  • Dle potřeby vyhledávání a práce na PC
Co od Vás očekáváme:
  • Vyučení v oboru automechanik, příp. příbuzné pozice
  • Praxe v oboru výhodou, pozice vhodná i pro absolventy nebo automobilové nadšence
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Výhodou platný jeřábnický průkaz, ŘP sk. C
  • Spolehlivost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Tarifní mzdu dle zkušeností
  • 25 dnů dovolené
  • Teplé jídlo za 27,- Kč
  • Příspěvek na dopravu až 2 500,- Kč
  • Nástup do KMENE firmy s možností KARIERNÍHO RŮSTU
  • Příspěvek na penzijní pojištění
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • Automechanik (autorizovaný servis Ford)

    F. 67 s.r.o.

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    • 40 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: z:25.4.2024 PRACOVNÍ NÁPLŇ Pravidelné servisní prohlídky Záruční a pozáruční opravy Diagnostické práce Pneuservis Měření a seřizování geometrie Montáž originálníc…
    • Před 27 dny
  • Automechanik (autorizovaný servis Ford)

    F. 67 s.r.o.

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    z:25.4.2024 PRACOVNÍ NÁPLŇ Pravidelné servisní prohlídky Záruční a pozáruční opravy Diagnostické práce Pneuservis Měření a seřizování geometrie Montáž originálních doplňků …
    • Před 28 dny
  • Automechanik / Autoelektrikář/ Obsluha CNC obráběcích strojů

    Markmont, s.r.o.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 23 000 - 48 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: CNC obráběč: Obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN Příp. seřizování CNC obráběcích strojů Automechanik: Montáž vozidel …
    • Před 21 dny