Elektrikář pro FVE §6 (45-50.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6 nebo nové osvědčení dle NV 194/2022 Sb.? Zajímá vás oblast fotovoltaiky? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, zašlete nám váš životopis!Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:
ELEKTRIKÁŘ PRO FVE §6 (45-50.000 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno + JMK
Popis pozice: * Příprava, realizace a instalace fotovoltaických elektráren
  • Opravy a servis fotovoltaických měničů
  • Servisní práce na solárních parcích
  • Instalace a konfigurace dobíjecích stanic pro elektromobily
  • Služební cesty v rámci JMK
Požadavky: * Platné elektro osvědčení § 6
  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro
  • Praxe v oboru fotovoltaiky výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní
  • Manuální zručnost
  • Práce na PC
  • Proaktivní přístup

Dobraprace