Elektrikář na jednu směnu (od 35.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Jste již zkušený elektrikář, který chce profesní změnu? Nabízíme práci pouze na jednu ranní směnu! Pokud máte zkušenosti a vyhlášku 50, hledáme právě Vás! Tak mi pošlete životopis a já se ozvu!
  • Po zkušební době navýšení mzdy
  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění
  • Bonusy/prémie
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu
  • Slevu na nákup elektroniky
  • Místo výkonu práce: Brno Slatina
Popis pozice: * Oprava a údržba strojů, nářadí a elektrospotřebičů
  • Oprava a údržba elektro instalací budovy
  • Administrativa související se servisem a nákupem
Požadavky: * Praxe na podobné pozici min. 2-3 roky
  • Certifikace NV 194/2022 podmínkou
  • Základní znalost MS Office

Dobraprace

Podobné nabídky

  • ELEKTRIKÁŘ JUNIOR (38.000 - 44.000 KČ) | MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 38 000 - 44 000 Kč za měsíc
    ELEKTRIKÁŘ JUNIOR (38.000 - 44.000 KČ) | MOŽNOST UBYTOVÁNÍ 38000 - 44000 Kč mzdové ohodnocení Brno - město Hledáme nové posily do našeho elektro kolektivu! Nevadí, že nemáš…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Elektrikář do výroby (38-45.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 38 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro? Jste ochotní pracovat na 3 směny a máte elektro osvědčení §6? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis! Nadnárodní společnost s dlouho…
    • Před 1 měsícem
  • ELEKTRIKÁŘ FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ 50 000 - 70 000 Kč

    H.P. 36 s.r.o.

    • Brno, Jihomoravský
    • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
    O nás Naše společnost H.P. 36 s.r.o. pod obchodní značkou IC ENERGO působí dlouhodobě v oblasti výstavby a servisu FVE. Realizujeme instalace pro významné klienty a jako servisní…
    • Před 9 dny