SKLADNÍK

  • Jihomoravský kraj
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
  • Snadno podejte žádost
SKLADNÍKO násLaugo Arms Czechoslovakia je moderní prémiový výrobce střelných zbraní založený na specializovaných profesionálech, kteří měli vizi změnit zbrojní průmysl.Základní údaje Title: SKLADNÍK
Místo působení: Jihomoravský kraj
Obor: Technické pozice
Datum: 09.05.2024PopisLaugo Arms Czechoslovakia - zbrojní výrobce.
  • Nabízíme práci ve zbrojním průmyslu a podílet se na výrobě, která je světový unikát s několika světovými patenty.
  • Nejsme korporát. Věci tady netrvají nekonečně dlouho. Známe se a víme kdo co dělá. Kvalitní práci dokážeme dobře ohodnotit. Jsme komunikativní
a jednáme na rovinu.Požadavky na uchazeče:
  • Minimálně výuční list, vyučen v technickém oboru
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Být schopen učit se novým věcem
  • Znalost Excel
  • Výhodou zbrojní průkaz skupiny D
Náplň práce:
  • Přebírání a výdej zboží
  • Kontrola shody s průvodními doklady
  • Evidence stavu zásob
Co nabízíme?
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Práci na jednu směnu
  • Čtvrtletní prémie
  • Roční bonus za celkový výsledek
  • Dobrý pracovní tým
  • Zajištěné stravování (výběr ze 4 druhů)
  • Lokalita: Blansko
  • Nástup: ihned

ameba