Elektronik

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Pro našeho významného klienta, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme:ELEKTRONIKPRO ODDĚLENÍ VÝROBY ZÁVODU AUTOKOLA A ALUKOLASpolečnost dodává každé 1 z 8 vyrobených kol celosvětové produkce, na 5 kontinentech ve 12 zemích světa zaměstnává více než 10 000 lidí.V Ostravě vyrábí hliníková a ocelová kola např. pro tyto zákazníky:Volkswagen, Škoda, Porsche, Kia, Hyundai, BMW, Seat, Toyota. V současné době ostravský závod zaměstnává téměř 800 zaměstnanců.Jistota stabilní práce, perspektiva do budoucna, snadná dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada benefitů - to vše klienta řadí k významným průmyslovým zaměstnavatelům Moravskoslezského kraje.datum nástupu:Dohodoumzda:45 000 - 50 000 Kč/měspočet míst:1úvazek:HPP, plnýmin. vzdělání:středoškolskéMáte zájem o tuto pozici?Volejte
800 800 872
+420 800 800 872Pište
ostrava@komfortap.czPožadujeme
  • Středoškolské vzdělání
  • předpoklad praxe: 6 let
  • zkušenosti s prací na PC
  • vyhláška 50-§6 - osoba znalá
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu (R-N-O)
  • Dobrá fyzická kondice, manuální zručnost
Pracovní náplň
  • oprava, montáž, výroba a údržba elektronického zařízení
  • odstraňování poruch
  • Generální a střední opravy
  • Příprava (oprava) ND
  • Požadavky z výroby
Nabízíme
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Jistotu stabilní práce v mezinárodní společnosti
  • Plat nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, příplatky, vánoční odměna, odměna na zotavenou)
  • Výbornou dopravní dostupnost v Ostravě (Vlak, autobus, MHD)
  • 25 dní dovolené, širokou škálu benefitů, závodní dotované stravování
  • Příspěvek na penz. připojištění
  • Kartu Multi Sport
  • Zaškolení, další profesní vzdělávání, vstřícné jednání
  • 15 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK