Operátor zásobování svařovny s VZV, mzda 35.000-40.000 Kč/M, ubytování

Manpower

  • Dobříš, Středočeský
  • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: Průměrná měsíční mzda 35.000-40.000 Kč s jistotou pravidelného růstupříplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod
příplatek za noční směnu 20% z průměru
příspěvek na penzijní připojištění
vzdělávací kurzy
motivační bonusy
25 dní dovolené na kalendářní rok
zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně ZDARMA
dotované závodní stravování nebo stravenky
svozy do zaměstnání ZDARMA
pitný režim v celém areálu
moderní, čisté a bezpečné prostředíNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme operátora zásobování svařovny se zkoušenostmi s VZV, kteří budou zásobovat svařovnu materiálem.
Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje dvoulůžkové), každý pokoj má vlastní koupelnu i WC.
Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také ZDARMA.
Směnný provoz: 3 směny
Lokalita: Dobříš
Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.
!!! NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024 !!! POHOVOR 30.4.2024 OD 8:30 HOD.
Požadavky: NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024, POHOVOR 30.4.2024 !!!- zkušenost s VZV (nemusí být oprávnění na VZV)
- spolehlivost a skvělá docházka

Dobraprace