Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800,- Kč/měs. - možnost ubytování

Personal fabric

  • Olomouc, Olomoucký
  • 28 100 - 34 800 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
O firmě Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.Popis pracovní nabídky Operátor výroby ve výrobě produktů pro logistiku a průmysl.Pozice vhodná pro manuálně zručné s technickým myšlením.Náplň práce:
  • obsluha strojů a výrobních zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky)
  • kontrola množství a kvality vyrobených výrobků
Požadujeme
  • manuální zručnost, samostatnost
  • technické myšlení
  • praxe výhodou, ne podmínkou
Nabízíme
  • Měsíční hrubá mzda až 34.800,- Kč vč. osobního ohodnocení a prémií
  • Možnost zajištění ubytování v místě práce
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Nadstandartní za noční směnu
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Práce v čistém prostředí
  • Hlídané parkování v areálu firmy včetně kolárny
  • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • Kariérní růst
  • Nástup možný ihned
Vhodné pro Absolventy.Možnost ubytování Poskytujeme ubytování.Máte zájem o nabídku Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800,- Kč/měs. - možnost ubytování?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bohumila Rycková z Personal fabric - agentura práce, a.s.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Operátor výroby - až 154Kč/h, možnost ubytování

    Žolíková práce

    • Prostějov, Olomoucký
    • 154,00 Kč za hodinu
    Náplň práce: obsluha strojů páskování svitků drátu pomocí pneumatického páskovače obsluha svařovací linky, rovnání a dělení drátu na lince Co od Vás očekáváme: ochotu praco…
    • Před 14 dny
  • Operátor výroby - až 154Kč/h, možnost ubytování

    Žolíková práce

    • Prostějov, Olomoucký
    Nabídka: 50 Kč stravenky 5 týdnů dovolené zálohy na mzdu Popis pozice: obsluha strojů páskování svitků drátu pomocí pneumatického páskovače obsluha svařovací linky, rovnání a …
    • Před 13 dny