Řidič sk. C - servisní technik

TOI TOI, sanitarni systemy, s r.o.

  • Kladno, Středočeský Slaný, Středočeský
  • 39 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Náplň práce: doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům předání a seznámení zákazníků se zařízeními důkladné provádění servisních prací Pořadujeme: řidičský průkaz sk. C (nabízíme pomoc se získáním profesního průkazu a s rozšířením o sk. E) praxe v řízení nákladního vozidla vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 30 let přidělené stálé vozidlo, pravidelně obnovujeme a udržujeme vozový park (Mercedes Benz) motivační platové ohodnocení dle délky trvání pracovního poměru finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích příplatky za přesčasy nad rámec zákona náborový příspěvek 20.000 Kč nadstandardní ochranné pracovní pomůcky zdarma očkování proti žloutence parkování v areálu společnosti Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na důchodové a životní pojištění Kontakt telefonicky nebo emailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič/Servisní technik ŘP sk. C, CE přeprava v ČR

    IBS Scherer Czech s.r.o.

    • Velké Přítočno, Středočeský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - ŘP sk. C+CE, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav (kategorizace zátěže vysoká), - platný profesní průkaz pro rozvoz zakázek po ČR. Náplň práce: …
    • Před 11 dny
  • Řidič/Servisní technik ŘP sk. C, CE přeprava v ČR

    IBS Scherer Czech s.r.o.

    • Velké Přítočno, Středočeský
    Požadujeme: - ŘP sk. C+CE, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav (kategorizace zátěže vysoká), - platný profesní průkaz pro rozvoz zakázek po ČR. Náplň práce: - rozvoz zakáz…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič sk. C - servisní technik

    TOI TOI, sanitarni systemy, s r.o.

    • Slaný, Středočeský
    Náplň práce: doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům předání a seznámení zákazníků se zařízeními důkladné provádění servisních prací Pořadujeme: řidičský…
    • Před 1 měsícem