Řidič cisternových souprav pro rozvoz PHM Přerov a okolí

ABS Bonifer Czech s.r.o.

  • Přerov, Olomoucký
  • 40 000 - 65 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
Co od Vás očekáváme:Společnost ABS Bonifer Czech s.r.o. přijme kandidáta na pozici
Řidič cisternových souprav přepravující pohonné hmoty ze skladu PHM na čerpací stanice.Řidiči pracují dle plánu směn: směna 12 hodin - ranní, noční, víkendy.
Vozový park: zn. MAN
Práce je vhodná pro řidiče z Přerova a okolí.Požadujeme:
  • ŘP sk. CE, (ŘP sk. C nestačí!),
  • dobrý zdravotní stav,
  • platné profesní školení řidiče,
  • praxi v řízení vozidel nad 12 tun,
  • výpis z karty řidiče (bodové hodnocení) a výpis z RT,
  • výhodou je průkaz ADR tř. 3.
Nabízíme:
  • Směnný provoz - denní, noční, víkendy,
  • zaškolení se zkušeným řidičem po dobu 1. měsíce,
  • řidičům bez průkazu ADR zajistíme školení,
  • řidič se vrací po každé směně domů,
  • 5 bonusových dní k dovolené navíc,
  • stravné,
  • prémie,
  • mzda (hrubá) 40 000 - 65 000 Kč.
Mzda závisí na pracovním výkonu řidiče, všechny přesčasy proplácíme.
Celá hrubá mzda (pro důchod i nemocenskou) je uvedena na výplatním lístku.
Výše stravného se pohybuje od 1 500 do 2 500 Kč.

JenPráce

Podobné nabídky

  • Řidič sk. C

    DRAGO, spol. s r.o.

    • Přerov, Olomoucký
    • 41 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: denní rozvoz zboží Požadujeme: podmínkou - řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: …
    • Před 1 měsícem
  • Řidič "C"

    LUKO, s.r.o.

    • Holešov, Zlínský
    pracoviště Holešov - Náplň práce: rozvoz potravin pro určené zákazníky - Požadavky: ŘP C podmínkou, platný profesní průkaz a psychotesty, praxe v oboru výhodou - PD Po-Pá, 6:00-…
    • Před 16 dny
  • Řidič "C"

    LUKO, s.r.o.

    • Holešov, Zlínský
    • 38 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče, Jiné Náplň práce pracoviště Holešov - Náplň práce: rozvoz pot…
    • Před 16 dny