Obsluha ohraňovacího lisu

ZETECH a.s.

  • Stará Huť, Středočeský
  • 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Pozice: Obsluha ohraňovacího lisu
Kontakt:Holobrada Jaroslav, tel.: 602 145 094, e-mail: dolkovadominika@zetech.cz
Požadované vzdělání: vyučen ve strojírenském oboru.
Požadujeme znalost čtení výkresové dokumentace.
Praxe: alespoň 1 rok.
Možnost vykonávat práci přesčas, případně práce v SO+NE.
Ostatní dohodou.
Předpokládaný nástup 09-10/2024.
Zaměstnanecké výhody:
podnikové stravování, týden dovolené navíc
příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění
Mzda: 35 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: ZETECH a.s. provoz STARÁ HUŤ, Dělnická č.p. 5, Stará Huť u Dobříše

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha ohraňovacího lisu

    ZETECH a.s.

    • Stará Huť, Středočeský
    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Obsluha ohraňovacího lisu Kontakt:Holobrada Jaroslav, tel.: 602 145 094, e-mail: dolkovadominika@zetech.cz Požadované vzdělání: vyučen ve strojírenském obor…
    • Před 19 dny
  • Obsluha ohraňovacího lisu

    ZRUP Pribram a.s.

    • Příbram, Středočeský
    Pozice: Obsluha ohraňovacího lisu Kontakt: Donátová Kristýna Mgr., tel.: 602 479 811, e-mail: donatova@zrup.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: - P…
    • Před 2 měsíci
  • Obsluha ohraňovacího lisu

    • Příbram, Středočeský
    Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19015752 Pozice: Obsluha ohraňovacího lisu Kontakt: Hovorková Monika Bc., tel.: 734 153 567, e-mail: hovorkova.monika@sencopb.eu První kontakt o…
    • Před 19 dny