Praktická sestra/Zdravotnický asistent

Habrovansky zamek, prispevkova organizace

  • Habrovany, Jihomoravský Vyškov, Jihomoravský
  • 43 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Obsah inzerátu:POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, kvalifikace pro práci praktické sestry/zdravotnického asistenta, trestní bezúhonnost, samostatnost, profesionalita, spolehlivost, organizační schopnosti POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, vhodné pro absolventy, dvanáctihodinové turnusové služby (od 06:00 do 18:00 hodin nebo od 08:00 do 20:00 hodin), práce o víkendech a svátcích ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle praxe, po zapracování osobní příplatek, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na penzijní připojištění nebo stravu KONTAKT: Berkyová Marcela, tel.: 517 305 104, e-mail: mzdy@habrovanskyzamek.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Praktická sestra/Zdravotnický asistent

    Habrovansky zamek, prispevkova organizace

    • Habrovany, Jihomoravský
    POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, kvalifikace pro práci praktické sestry/zdravotnického asistenta, trestní bezúhonnost, samostatnost, profesionalita, spolehlivost, organizační sc…
    • Před 15 dny
  • Praktická sestra/Zdravotnický asistent

    Habrovansky zamek, prispevkova organizace

    • Habrovany, Jihomoravský
    • 28 000 - 43 000 Kč za měsíc
    Náplň práce POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, kvalifikace pro práci praktické sestry/zdravotnického asistenta, trestní bezúhonnost, samostatnost, profesionalita, spolehlivost, …
    • Před 15 dny
  • Praktická sestra/zdravotní asistent

    • Vyškov, Jihomoravský
    • 31 040 - 43 390 Kč za měsíc
    Změněno: 23.05.2024 v 05:00 ID: 19036380 POŽADAVKY: odborná způsobislost v oboru všeobecná sestra dle zák. č. 96/2004 Sb., praxe v oboru, znalost počítačového programu Cygnus 2 v…
    • Před 3 dny