Recepční/Spa Recepční

Ameba.eu

  • Praha 1
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
O firmě ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.Popis pracovní nabídky
  • komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná
  • vyřizování rezervací a práce s rezervačním systémem
  • práce s pokladním systémem, uzávěrka
  • administrativa - komunikace s hotely a CK, vystavování faktur
  • doplňkový prodej kosmetiky a suvenýrů
  • úzká spolupráce s managerem lázní
Náplň práce Spa Recepční
  • uvedení klienta na proceduru a zajištění jeho komfortu
  • úklid místnosti po proceduře
  • dodržování provozních procesů a manuálů
Požadujeme
  • příjemné vystupování
  • anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni
  • zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • proaktivní zákaznický přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • obecný zájem a kladný přístup ke spa provozům
  • časovou flexibilitu
Tato pozice je vhodná i pro absolventyNabízíme
  • dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a provize na měsíční bázi
  • práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí luxusního lázeňského provozu
  • zaměstnanecké slevy na firemní produkty a služby
  • firemní uniforma a péče o ní na náklady společnosti
  • občerstvení na pracovišti - pitný režim, výborná káva a čaj zdarma
Vhodné pro Absolventy.Jiná sdělení Společnost PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA s.r.o. - ORIGINAL BEER SPA provozující unikátní lázeňský koncept a síť pivních lázní v centru Prahy hledá spolupracovníky na pozici „Recepční/Spa Recepční".Máte zájem o nabídku Recepční/Spa Recepční?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Hamplová, Dis. z CRI ameba.eu, s.r.o.

Easypráce