Pomocní pracovníci/pracovnice ve výrobě

HOSHOKU s.r.o.

  • Vlkoš, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Náplň práce:
čištění a desinfekce linek, strojů na zařízení; příprava výrobků pro další zpracování; balení výrobků; manipulace s nákladem a přesun hmotPožadavky:
fyzická zdatnostZájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Davida Berezhnyka:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: hoshoku@post.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 10,00 - 13,00hod.) na čísle 602 756 039
Poznámka: na uvedené pracoviště nechodit, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pomocní pracovníci ve výrobě

    EUROVINS s.r.o.

    • Vlkoš, Olomoucký
    • 19 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: eurovins@seznam.cz Podobné nabídky práce před týdnem Prostejov 1 ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. 28000 - 30…
    • Před 4 dny
  • Pomocní pracovníci ve výrobě

    EUROVINS s.r.o.

    • Vlkoš, Olomoucký
    Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: eurovins@seznam.cz…
    • Před 4 dny
  • Pomocní pracovníci ve výrobě

    • Přerov, Olomoucký
    • Vlkoš, Olomoucký
    Změněno: 17.05.2024 v 05:00 ID: 19027476 Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: eurovins@seznam.cz pracovní poměr od: 27.05.2024, mzda: 19500 Obor činn…
    • Před 4 dny