Zámečník (Zbůch), vhodné pro absolventy

Personal centrum s.r.o.

  • Zbůch, Plzeňský
  • 29 000 - 33 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - práce v kmenovém stavu podniku nebo pod agenturou
- práce v okolí Plzně (Zbůch)
- dobrá dopravní dostupnost autobusem cca 20 min.
- nástupní mzda 29.000-33.000,- Kč
- práce na jednu směnu, 8 hodin denně (PO-PÁ)
- vhodné pro absolventy - možnost zaučení se po vyučení v oboru
- při práci pod agenturou: možnost záloh 2x v týdnu, ubytování v Plzni
Popis pozice: - zámečnické práce dle výkresové dokumentace
- výroba ocelových konstrukcí, montáže
Požadavky: - orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, spolehlivost
- praxe v oboru vítána
- manuální zručnost

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Zámečník (Zbůch), vhodné pro absolventy

    • Zbůch, Plzeňský
    • 29 000 - 33 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Požadujeme: - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost, spolehlivost - praxe v oboru vítána - manuální zručnost Nabízíme: - práce v kmeno…
    • Před 1 měsícem
  • PLC programátor | vhodné i pro absolventy

    Grafton

    • Nýřany, Plzeňský
    • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Požadavky - SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru - AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - zkušenost s programováním, ideálně praxe v TIA portálu (Siemens) Náplň práce Hledá…
    • Před 4 dny
  • PLC programátor | vhodné i pro absolventy

    Grafton

    • Nýřany, Plzeňský
    • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - odměny/prémie - dovolená 5 týdnů - flexibilní pracovní doba - finanční příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, masáže nebo vzdělávání - firemní kantýna Popis pozice…
    • Před 4 dny