Maintenance manager | Plzeň JIH

Grafton

  • Dobřany, Plzeňský
  • 50 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Nabídka: - 5 týdnů dovolené + 5 dní
- stravenky
- finanční bonusy (narozeninové jubileum)
-flexipasy
-13. plat
Popis pozice: Hledáme zkušeného Maintenance Managera! Pokud máte vášeň pro údržbu, koordinaci a optimalizaci a domluvíte se anglicky, přečtěte si následující nabídku.Co Vás čeká:Zajišťování údržby a oprav veškerých strojů, zařízení a budovy
Spolupráce s dodavateli i interními týmy
Plánování a koordinace instalací nového strojního vybavení, zařízení a plánování stavebních prací
Kontaktní osoba a pověřená osoba pro BOZP, Ochranu životního prostředí a Udržitelnosti
Sestavování zpráv pro oblasti CSRD a ESRS
Zavádění opatření vyplývajících z auditů BOZP, Ochrany ŽP
Zavádění opatření vyplývajících z optimalizačních procesů
Podpůrné činnosti vedení při investičních a stavebních projektech
Podpora IT oddělení při instalacích a opravách
Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
Komunikativní znalost anglického jazyka
Praxe na obdobné pozici výhodou
Řidičský průkaz sk. B

Dobraprace