Provozní elektrikář (Praha)

České dráhy

  • Praha
  • 30 000 - 34 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Dejte se na dráhu, která dává smysl.Milujete vlaky a chcete být součástí největšího dopravce v ČR?
Přidejte se do týmu opravdových profíků!Co vás čeká?Budete provádět práce spojené s údržbou a opravami budov a komunikací a práce při preventivních prohlídkách elektrických rozvodů budov, strojů a energetických zařízení. Budete vyhledávat a určovat jejich závady a zajišťovat jejich údržbu a opravy.Tahle jízda vás bude bavit - co můžeme nabídnout?
  • Průměrnou mzdu 32.000 Kč
  • Stabilitu prestižního dopravce s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené + 5 dní placeného volna nad rámec dovolené
  • Levnější cestování pro vás a vaši nejbližší rodinu
  • Příspěvek na stravování, dovolenou
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Řadu příplatků nad rámec zákoníku práce
  • A další výhody!
Přes co vlak nejede - co od vás budeme potřebovat?
  • Min. výuční list v oboru elektrotechnického zaměření
  • Chuť učit se novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav

České dráhy

Podobné nabídky

  • Provozní elektrikář, údržbář

    Stredni odborna skola Jarov

    • Praha
    • 25 000 - 40 000 Kč za měsíc
    O nás Jsme unikátní střední odborná škola, která spojuje dvě na první pohled nesourodá zaměření - stavební a zahradnické. Z tohoto spojení se však v průběhu let vyvinula symbióza…
    • Před 1 měsícem
  • PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (provoz Kabelové sítě a trakce)

    Dopravní podnik hl. m. Prahy

    • Praha
    • 43 400 - 44 100 Kč za měsíc
    Vaším úkolem bude: Údržba a opravy trakčních zařízení a kabelových sítí 22kV na tratích metra a v depech Co od Vás očekáváme: Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem - p…
    • Před 1 měsícem
  • Provozní elektrikář/elektrikářka

    Narodni divadlo

    • Praha
    O nás Národní divadlo přijme do všeobecné údržby Anenského areálu provozního elektrikáře/elektrikářku. Náplň práce: provádění periodických kontrol, údržby a oprav elektroinst…
    • Před 1 měsícem