Lisař/ka

BOVA Breznice spol. s r.o.

  • Březnice, Středočeský Příbram, Středočeský
  • 25 000 - 28 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
O násBOVA Březnice spol. s r.o. je společnost zabývající se výrobou stavebního kování a výrobních
technologií. Disponujeme vlastní nástrojárnou, kde vznikají přípravky sloužící k výrobě
kování.Do našich řad nyní hledáme šikovného kolegu na pozici Lisař/ka.Náplň práce:
  • Provoz a obsluha lisovacího zařízení - výroba kovových prvků dle zadání
  • Kontrola kvality výrobků dle norem
  • Drobná údržba lisu
  • Dvousměnný provoz - ranní provoz: 5:30-14:00 - pauza 10:30-11:00, odpolední provoz: 14:00-22:00 - pauza 18:30-19:00
Co od Vás očekáváme:
  • 100% pracovní nasazení
  • Manuální zručnost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenosti na obdobné pracovní pozici výhodou, rádi Vás však vše potřebné naučíme
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Čisté a přátelské pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • 13. mzda
  • Prémie za plnění pracovních podmínek, za docházku
  • Hrazená návštěva lékaře 8h/měsíčně
  • 2x ročně firemní akce
Zaujala Vás naše nabídka a chcete se stát součástí našeho týmu? V tom případě budeme rádi za životopis skrze kontaktní formulář. Děkujeme a těšíme se na Vaši reakci!Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

JenPráce