Skladník s VZV | mzda od 31 000 Kč | ubytování ZDARMA

Manuvia

  • Pardubice, Pardubický
  • 31 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Popis pracovní nabídkyPráce se skenerem
Výdej materiálu a přebírání, zaskladňování materiálu z regálového systému pro další zpracování
Příprava materiálu na jednotlivé výborní linky
Přebalování zboží do vhodných obalů
Kontrola zbylého množství
Komunikace s vedoucím oddělením o zjištěných neshodách
Nakládka zboží
12 hod. provoz / krátky a dlouhý týdenNabízímeHlavní pracovní poměr
Možnost nástupu do kmene podniku po zapracování
Příplatky za flexibilitu, stížené pracovní podmínky
Bonusy za výkon
Výhodné mobilné tarify po odpracovaných 2 měsících
UBYTOVÁNÍ v Pardubicích
Zajištený svoz do / z práce firemní dopravou ZDARMA
TÝDENNÍ ZÁLOHY vě výši 1 000 Kč
Péči koordinátoraPožadujemeManuální zručnost
Zodpovědnost
Spolehlivost
Ochota práce na směnyVhodné proUchazeče s praxí na VZV a NZVMožnost ubytováníZajištěno ZDARMA
Příspěvek na vlastní bydleníJiná sděleníNástupy dohodou po úspěšně zvládnuté praktické zkoušce a osobním pohovoruBenefity nabídkyZálohy ze mzdyDovolená navícStravenky / příspěvek na stravováníPříspěvek na ubytováníZávodní stravováníUbytování zajištěnoBonusy/prémieInformace o poziciPardubice, Pardubický kraj, Česká republikaPlný úvazekBez vzdělání, Střední odborné vzdělání s výučním listem, úplné střední odborné vzdělání s maturitou, bez vyučení, Základní vzděláníčeština (B2)Skladník VZVDoprava a logistika26 650 - 31 000 Kč / měsícV některých případech jsou naše inzeráty formulovány s použitím buď ženského nebo mužského rodového tvaru. Tento postup byl zvolen výhradně za účelem zachování co největší srozumitelnosti textu. Tímto způsobem se nijak nesnažíme vyjádřit jakýkoliv genderový předsudek či diskriminaci vůči zájemcům a zájemkyním o volná pracovní místa.

Manuvia

Podobné nabídky

  • SKLADNÍK S VZV - PARDUBICE

    Netmarks, s. r. o.

    • Pardubice, Pardubický
    • 170,00 - 180,00 Kč za hodinu
    příjem/výdej materiálu manipulační práce v rámci skladu obsluha VZV nakládka, vykládka kamiónů dodržování BOZP na pracovišti úklid na pracovišti Požadujeme samostatnost, s…
    • Před 3 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Řidič VZV (m/ž) | Mzda až 33 000 Kč | Ubytování | Zálohy

    Manuvia

    • Pardubice, Pardubický
    • 33 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Obsluha VZV Vyhledávání a příprava materiálu Příjem a výdej materiálu Nakládka a vykládka kamionů Zásobování haly materiálem Místo výkonu práce: Pardubice C…
    • Před 2 dny