PR specialista

  • Tachov, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Pracovní smlouva na dobu určitou - max 3 roky
Týden dovolené navíc - celkem 25 dní
Zdarma závodní stravování
Příspěvek na dopravu 3,-Kč/Km
Příspěvek na životní připojištění ve výši 850,-Kč/měsíc nebo
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% z hrubé mzdy
Věrnostní bonusy
Zvýhodněné tarify mobilního operátora
Popis pozice: Zodpovědnost za celou PR oblast ve firmě:
  • správa sociálních sítí (FCB, Instagram, webové stránky, intranet apod.)
  • tvorba PR materiálů (prezentace, videa, propagační materiály atd.)
  • příprava a účast na PR a firemních akcích
  • vymýšlení a realizace PR kampaní
  • a jiné činnosti související s PR
Požadavky: Minimálně SŠ vzdělání
Znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni
Znalost správy sociálních sítí
Výhodou předchozí zkušenost z pozice PR specialisty a z oblasti personalistiky
Kreativita, samostatnost
ŘP sk.B

Dobraprace