Řidič sk. C+E

  • Rakovník, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatFirma TrioRe s.r.o. shání do svého kolektivu řidiče nákladního automobilu sk.C. E výhodou.
Více informací na telefonu

Bazoš

Podobné nabídky

  • Řidič skup. C

    • 40 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Přijmu řidiče skup . C na Iveco Eurocargo 7,5 T Ježdění od pondělí do patku , převážně CZ-DE . Fix plat 40 čistého + případné příplatky za práci navíc …
    • Před 6 dny
  • Řidič/ka nákladních vozidel pro rozvoz prádla

    TRITON, spol. s r.o.

    • 37 000 - 52 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme : řidičský průkaz skupiny C, profesní řidičský průkaz, spolehlivost a odpovědnost. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313512033 nebo e-mailem mzd…
    • Před 12 dny

    Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18986357 Požadujeme : řidičský průkaz skupiny C, profesní řidičský průkaz, spolehlivost a odpovědnost. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel…