Kuchař/ka v mateřské škole ( samostatný/á )

Materska skola Vranovice, okres Pribram

  • Vranovice, Jihomoravský Příbram, Středočeský
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Obsah inzerátu:Pozice: Kuchař/ka v mateřské škole ( samostatný/á ) Kontakt: Hlaváčková Martina Bc., tel.: 602 887 026, e-mail: msvranovice@email.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 - 15:00 Hledáme samostatnou vyučenou kuchařku do školní jídelny do mateřské školy. Požadavky: nutná znalost administrace v kuchyni (normování, sklad, Haccp atd.), vaření zdravé stravy ve školní jídelně. Mzda: 20 000,- až 30 000,- Kč , mzda dle platných tabulek a délky praxe v oboru. Nástup od 1.9.2024 na dobu určitou do 30.6.2025, místo bude volné od září školního roku 2024-25, nutnost zaučení.před prázdninami. Možnost prodloužení smlouvy na neurčito. Zaměstnanecké výhody: FKSP - příspěvek na obědy a penzijní připojištění Míto výkonu práce: Mateřská škola Vranovice, Vranovice č.p. 101, Rožmitál pod Třemšínem

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Kuchař/ka v mateřské škole (samostatný/á)

    Materska skola Vranovice, okres Pribram

    • Vranovice, Jihomoravský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Pozice: Kuchař/ka v mateřské škole ( samostatný/á ) Kontakt: Hlaváčková Martina Bc., tel.: 602 887 026, e-mail: msvranovice@email.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:…
    • Před 25 dny
  • Kuchař/ka v mateřské škole (samostatný/á)

    Materska skola Vranovice, okres Pribram

    • Vranovice, Jihomoravský
    • 20 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Kuchař/ka v mateřské škole ( samostatný/á ) Kontakt: Hlaváčková Martina Bc., tel.: 602 887 026, e-mail: msvranovice@email.cz První kontakt e-mailem nebo tel…
    • Před 25 dny
  • Kuchař/ka

    MR.PAINTER, spol. s r.o.

    • Hrušovany u Brna, Jihomoravský
    První kontakt e-mailem nebo telefonicky (10.00 - 15.00 hod). Zaměstnanecké výhody: Stravné…
    • Před 1 měsícem