Barista/baristka

FARMAK - GASTRO s.r.o.

  • Olomouc, Olomoucký
  • 140,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: Příprava kávy a jiných nápojů, prodej zboží, obsluha Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky od pondělí do pátku.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • BARISTA / BARISTKA - SERVÍRKA / ČÍŠNÍK

    Caffe Dolce Vita

    • 21 000 - 27 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Baví tě práce v kavárně a vše kolem ní? :-) V tom případě hledáme právě tebe-staň se členem DOLCE VITA týmu Zkušenosti výhodou, ale ne nutností. Směny: …
    • Před 1 měsícem
  • Barista/baristka

    Náplň práce Náplň práce: Příprava kávy a jiných nápojů, prodej zboží, obsluha Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky od pondělí do pátku. Podobné nabídky práce dne…
  • Pracovník obsluhy; cateringy (m/ž) - mzda až 50 000 Kč

    Rodina Kolackova s.r.o.

    • 30 000 - 50 000 Kč za měsíc
    O nás Firma Rodina Koláčkova s.r.o. hledá schopné lidi s poteciálem se rozvíjet. Nabízíme rozmanitou práci v naší provozovně K-restaurant v Olomouci. Práce na pozici Pracovník ob…
    • Před 28 dny