Seřizovač a obsluha CNC strojů

Simunek, s.r.o.

  • Ústí nad Orlicí, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE: seřizovač CNC kovoobráběcích strojů - dlouhotočný automat, fréza, soustruh
POŽADUJEME:
- základní orientaci a čtení výkresové dokumentace
- základní znalost měření - kalibr, posuvné měřidlo, mikrometr apod.
- manuální zručnost, schopnost samostatné práce (seřizování, obsluha)
- ochotu ke směnnosti
NABÍZÍME:
- možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
KONTAKT: e-mailem nebo osobně (Třebovská 653, Ústí nad Orlicí, 7 - 14.30 hodin)

Práce u nás.cz