Zástupce/prodavač/ka prodejny- PS na neurčito, bonusy

Index Nosluš

  • Brandýs nad Labem, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Náplň práce:
Baví Vás práce s lidmi, jste spolehliví a zodpovědní? Máme pro Vás jedinečnou příležitost stát se členem skvělého týmu prodejny, kde budete mít možnost, podílet se na nastavení jejího chodu. Hledáme šikovné prodavače a zástupce prodejny, který s vedoucím nastaví a dohlédne na hladký chod renomované prodejny s dlouholetou tradicí. Nástup možný ihned.Náplň práce:
  • dohled nad svěřenou prodejnou
  • komunikace s dodavateli
Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • variabilní složka: až 2 000 Kč
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • firemní poukazy
  • SICKDAYS
  • práce v novém a čistém prostředí
  • měsíční odměny
  • možnost profesního rozvoje
  • nové zkušenosti
Požadujeme:
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • zkušenosti z maloobchodu

JenPráce