Zámečníky a svářeče,ubytování v areálu firmy

PRAGMA personální agentura

  • Uničov, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: zámečník 160-200/hod.
svářeč
EN 135 180-200kč/hod
EN 135 a EN 141- 250kč/hod
● možnost ubytování
● dlouhodobá spolupráce
● možnost záloh
● příspěvek na ubytování 1500
Popis pozice: ● skládání a svařování ocelové konstrukce podle výkresové dokumentace
● příprava plochy pro svařování
● směnný provoz
Požadavky: zámečník ● vyučení v oboru výhodou
● PRAXE
● svařování CO2 a poloha PF
● pálení a rovnání plamenemsvářeč ● EN 135
nebo ● EN 135 a EN 141

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Operátor/ka výroby / ubytování i pro páry / Mzda až 37000Kč

    Manuvia - centralni nabor Ostrava

    • Uničov, Olomoucký
    • 32 000 - 37 000 Kč za měsíc
    Požadavky Manuální zručnost Předchozí zkušenosti z výroby výhodou Ochota pracovat ve stoje Pečlivost a zodpovědnost k dané práci Náplň práce Kompletace světel, která zahrn…
    • Před 1 dnem
  • Operátor/ka výroby / ubytování i pro páry / Mzda až 37000Kč

    Manuvia - centralni nabor Ostrava

    • Uničov, Olomoucký
    • 32 000 - 37 000 Kč za měsíc
    Požadavky Manuální zručnost Předchozí zkušenosti z výroby výhodou Ochota pracovat ve stoje Pečlivost a zodpovědnost k dané práci Náplň práce Kompletace světel, která zahrn…
    • Před 19 hodinami