Design engineer

Hofmann Personal

  • Plzeň, Plzeňský
  • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Nabídka: * smlouva na dobu neurčitou
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • profesní rozvoj
  • jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • stravenková karta
  • příspěvek na připojištění
  • možnost nástupu ihned
Popis pozice: V dnešní době velice atraktivní obor automatizace se zahraničním vedením, kde 80% produkce jde do automotive elektroniky a 20% zahrnují trendy produkty např. pro chytrou domácnost vyráběné na míru zákazníkovi. Na Plzni-severu najde uplatnění zkušený CAD mechanical design engineer. Jsi to ty? Čti níže!
  • Spolupráce s klienty a designovými týmy na určení požadavků na mechanické systémy
  • Návrh designu automatických strojů a funkčních celků
  • Provádění mechanických návrhů pomocí CAD a 3D programů
  • Vytváření simulace a vizualizace
  • Využití 3D technologie tisku pro testování funkčnosti
  • Komunikace s klienty, dohled nad dodavateli
  • Příprava technické zprávy, dokumentů se specifikacemi
  • Sledovaní nejnovějších pokroků v technologii a designových trendech
  • Předávání zkušeností profesně mladším
Požadavky: * VŠ vzdělání
  • zkušenost s programováním v CAD, znalost technologie 3D tisku
  • zkušenost s vývojem automatických strojů
  • znalost bezpečnosti a ergonomie strojů
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

Dobraprace