Pěstební práce v lese + zahradnické práce

RAKOK s.r.o.

  • Pelhřimov, Vysočina
  • 200,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 3 dny
Nástup ihned;
Mzda od 200 Kč/h + prémie;
Zkušební doba 3 měsíce;
ŘP sk. B;
Znalost práce s motorovým nářadím (motorová pila, křovinořez, atd.);
Pečlivost, spolehlivost;
Lesnické nebo zahranické vzdělání výhodou;
První kontakt - EMAILEM (zájem + informace o sobě);

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pěstební práce v lese + zahradnické práce

    Požadavky Řidičský průkaz, Jiné Náplň práce Nástup ihned; Mzda od 200 Kč/h + prémie; Zkušební doba 3 měsíce; ŘP sk. B; Znalost práce s motorovým nářadím (motorová pila, k…
  • Lesní práce

    PURA MAYA s.r.o.

    Náplň práce: práce v lese s ručním nářadím (hrábě, lopata, sekera, vidle apod.) Práce je fyzicky náročnější. Po zapracování nabízíme automobil. Kontakt na telefonu.…
    • Před 1 měsícem

    Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19015445 Náplň práce: práce v lese s ručním nářadím (hrábě, lopata, sekera, vidle apod.) Práce je fyzicky náročnější. Po zapracování nabízíme aut…
    • Před 11 dny