Technolog CNC soustružení | mimo automotive

Grafton

  • Turnov, Liberecký
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Nabídka:
Popis pozice: Máš zkušenost jako technolog? Máš znalost CNC soustružení a máš zkušenost z podobné pozice se zaměřením na e zaměřením na přesné soustružení? Pak hledám právě tebe!Na pozici- zodpovědnost za návrh a přípravu technologických postupů vysoce přesných soustružených dílů a sestav vč. tepelného zpracování
- zodpovědnost za procesní a technickou dokumentaci (její tvorba a udržování)
- zodpovědnost za analýzu a řešení neshod vč. definice změn a nápravných opatření
- zodpovědnost za zvyšování efektivity procesu obrábění a snižování výrobních nákladů, normování
- technická podpora oddělení plánování výroby a konstrukce
- technologická školení zaměstnanců a dohled na dodržování technologické kázně
Požadavky: - SŠ/VŠ technického směru
- minimálně 5 let zkušeností na totožné pozici se zaměřením na přesné soustružení
- základy AJ
- znalost standardních nástrojů kvality a štíhlé výroby
- základy práce v CAD/CAM

Dobraprace