skladník

ELEGRIN s.r.o.

  • Litoměřice, Ústecký Bohušovice nad Ohří, Ústecký
  • 36 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Obsah inzerátu:Pracovní poměr na dobu určitou je možné prodloužit po roce na neurčito. Požadujeme vyučení v oboru elektrikář. Nabízíme 5 týdnů dovolené, 13. plat. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky 606 841 636

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladník/skladnice

    Eduard Revaj

    • Litoměřice, Ústecký
    • 24 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: řidičské oprávnění B, fyzická zdatnost Pracovní poměr je možné po roce prodloužit. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně na adrese Lidická 12, Lito…
    • Před 11 dny
  • skladník/skladnice

    Změněno: 15.05.2024 v 05:00 ID: 19024505 Požadujeme: řidičské oprávnění B, fyzická zdatnost Pracovní poměr je možné po roce prodloužit. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osob…
  • skladník

    Vratislav Baudler

    • 32 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: požadujeme ŘP - B, průkaz na VZV. Vzhledem ke zdvihání těžkých břemen ( stavebního materiálu ) práce vhodná spíše pro muže. Způsob kontaktování zaměstnavatele: te…
    • Před 1 měsícem