Práce pro ŽENY i MUŽE • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE

  • Boskovice, Jihomoravský
  • 27 000 - 30 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky Do zavedené a stabilní výrobní společnosti v Boskovicích v Jihomoravské kraji, která má výsadní postavení na trhu jakožto jediný výrobce vřeten pro dopřádací stroje na světě hledáme operátora výroby
  • práce je VHODNÁ pro absolventy, muže i ženy.
  • nástup je možný každý týden
Co budete dělat
Jedná se o práci ve 3směnném provozu (R+O+N) po 8h směnách. Náplní Vaší práce bude nenáročná obsluha CNC automatů, výrobních linek, jednoduchá montážní práce, měření výrobků, NENÍ potřeba předchozí praxe, ale je výhodou.Požadujeme
  • praxe v oboru není nutná
  • znalost ČJ
  • spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme Nabízíme
  • mzda od 27000kč/hrubého m.
  • ubytování do 3000kč/m
  • stravování ve firemní jídelně a v případě přesčasů nebo víkendů máte nárok na stravenku
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • týdenní záloha 1000kč po pěti odpracovaných dnech.
Vhodné pro Absolventy.Možnost ubytování Poskytujeme ubytování.Jiná sdělení Pokud Vás naše nabídka zaujala, a domluvíme si pohovor na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.O násLEPŠÍ PRÁCE - VAŠE BUDOUCNOSTJsme česká personální společnost. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlosti rozhodování.Je pro nás velmi důležité společně zjistit vše, co nám může společně pomoci při rozvoji vaší životní kariéry nebo její změně.Rádi Vám pomůžeme na vaší cestě procesní kariérou. Poradenství u nás poskytují senior konzultanti s příslušným vzděláním a zkušenostmi.Potěší nás, když se na nás s důvěrou obrátíte.STABILITADOSTUPNOSTPROFESIONALITABENEFITYPARTNERSTVÍŠIROKÁ NABÍDKASledujte násMáte zájem o nabídku Práce pro ŽENY i MUŽE • ubytování?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Libuše Švecová z LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Easypráce