Vedoucí prodejny - Řeznictví Chodura / Velká Bystřice

Beskydske uzeniny, a.s.

  • Velká Bystřice, Olomoucký
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
O násPro naši prodejnu Řeznictví Chodura ve Velké Bystřici hledáme zaměstnance na pozici vedoucí prodejny. Staňte se součástí firmy, která ocení Váš pozitivní přístup. Přidejte se k nám!Náplň práce:
  • zodpovědnost za dosahování ekonomických výsledků prodejny
  • zajištění bezproblémového chodu prodejny
  • objednávání zboží a zodpovědnost za správné rozmístění na prodejně
  • aktivní prodej a prezentace zboží
  • kontrola kvality a čerstvosti zboží
  • zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů
Co od Vás očekáváme:
  • praxi v oboru min. 2 roky
  • zkušenosti s vedením týmu
  • vstřícné a příjemné vystupování
  • schopnost komunikovat se zákazníkem
  • schopnost reagovat na potřeby zákazníků
  • manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • zázemí v české rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí
  • jistotu dlouhodobého zaměstnání
  • náborový příspěvěk 10 000 Kč
  • výkonnostní odměny
  • stravenkový paušál
  • zaměstnaneckou slevu na produkty
  • odměny za pracovní i životní jubilea
  • příjemný kolektiv zaměstnanců
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč

JenPráce

Podobné nabídky

  • Vedoucí prodejny maso-uzeniny

    Beskydske uzeniny, a.s.

    • Velká Bystřice, Olomoucký
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce POŽADUJEME: praxi v oboru min. 2 roky, zkušenost s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem. NÁPLŇ PRÁCE: zo…
    • Před 20 dny
  • Vedoucí prodejny maso-uzeniny

    Beskydske uzeniny, a.s.

    • Velká Bystřice, Olomoucký
    POŽADUJEME: praxi v oboru min. 2 roky, zkušenost s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem. NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za …
    • Před 20 dny