Elektrikář

NH stavby s.r.o.

  • Kopřivnice, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
z: 28.7.2023, a: 21.3.2024Požadovaná praxe + speciální požadavky:
PŘEDCHOZÍ PRAXE v oboru elektro a realizace elektromontážních zakázek
Smysl pro detail a pečlivost
Schopnost samostatného uvažování a řešení problémů
Časovou flexibilitu
Řidičský průkaz sk. BPopis práce:
Provádění elektromontážních prací na stavebních zakázkáchNabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti
Zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv
Firemní benefity (stravné)
Služební telefonZaměstnanecké výhody - stravenkový paušálSvé životopisy zasílejte na e-mail: info@nhstavby.czKontakt: Petr Nováček,
telefonicky na čísle: 605 145 120, e-mail: info@nhstavby.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Elektrikář s vyhláškou do Kopřivnice / Vstupní bonus 5 000Kč

    SH Job Partners s.r.o.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Zajištění bezproblémového chodu výroby Provádění preventivní údržby elektrických a elektronických zařízení, výrobních strojů a objektu závodu Požaduj…
    • Před 12 dny
  • Provozní elektrikář

    TATRA METALURGIE a.s.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 35 000 - 43 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z: 4.4.2024 Náplň práce: - práce na údržbě elektrického zařízení a rozvodů od preventivní údržby až po havarijní opravy - spolupráce s externími firmami při řešen…
    • Před 24 dny
  • Elektrikář s vyhláškou 50 Kopřivnice volné víkendy

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 200,00 Kč za hodinu
    Smazat/ Upravit/ Topovat Máte elektrotechnické vzdělání a hledáte práci? Pro našeho významného klienta v oblasti výroby automobilu, hledáme nové kolegy na pozici elektromechanika…
    • Před 12 dny