Vedoucí elektrikář s praxí (40 - 55.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Jihlava, Vysočina
  • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Nabídka: * zajímavá mzda až 55.000 Kč + průběžné revize
  • 13. mzda
  • roční prémie/bonusy
  • dovolená navíc
  • podpora při vzdělání, příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek penzijní připojištění
  • osobní přístup
  • firemní akce
  • smlouva na dobu neurčitou
Popis pozice: Máte elektro vzdělání a jste vedoucí typ? Dokážete zorganizovat pracovní den nejen sobě, ale i svým kolegům? Pak hledáme právě Vás. Do našeho týmu elektro odborníků hledáme hlavního elektrikáře – vedoucího! Stěžejní je vzdělání v elektro oboru, a odborná způsobilost na úrovni §6. (vyhláška nemusí být platná) Máme fajn partu, rádi Vám ji v rámci osobního pohovoru představíme.
  • koordinace svěřeného týmu, motivace, hodnocení
  • rozdělení práce, časový harmonogram
  • provádění revizí strojů a zařízení
  • vedení příslušné administrativy, práce na počítači
Požadavky: * vzdělání v oboro elektro
  • odbornou způsobilost na úrovni §6.
  • orientace v technické dokumentaci
  • vedoucí typ, asertivní jednání, komunikace
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Dobraprace