Lakýrník/lakýrnice

KUBICEK VHS, s.r.o.

  • Velké Losiny, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Kontakt: emailem telefonicky od 8.00 - 14.00 hodin
Náplň práce:
- stříkání rozpouštědlovými i vodou ředitelnými barvami ve stříkacím boxu včetně přípravy před lakováním - odmaštění, tryskání, krytí, tmelení.Požadujeme:
- vyučen
- praxe výhodou ne podmínkou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- dvousměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:00 nebo od 14:00 do 22:00 hod.Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstance
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
- služby firemního pneuservisu

Práce u nás.cz