ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZIDLA SK. C

Dynamic Cargo Solutions s.r.o.

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: přeprava vnitro zásilek po ČR s nákl. vozidlem do 12 tun - Pracovní doba: pondělí - pátek, denní návraty

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič / řidička nákladního vozidla sk. C

    • 40 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C Náplň práce Náplň práce: přeprava vnitro zásilek po ČR s nákl. vozidlem do 12 tun - Pracovní doba: pondě…
    • Před 17 dny

    Náplň práce: přeprava vnitro zásilek po ČR s nákl. vozidlem do 12 tun - Pracovní doba: pondělí - pátek, denní návraty…
    • Před 19 dny
  • Řidič/ka nákladního vozidla sk. C

    VESNA, a.s.

    • Čeperka, Pardubický
    Požadavky Řidič nákladního vozidla sk. C - řidičský průkaz skupiny C - profesní průkaz - kartu řidiče - praxi - psychotesty - platnou zdravotní způsobilost - manuální zruč…
    • Před 1 měsícem