Řidič VZV ○ od 30.000 ,- Kč ○ Pardubice ○ 3 směny

LEPŠÍ PRÁCE

  • Pardubice, Pardubický
  • 30 000 - 37 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
O násSpolečnost se zabývá výrobou asfaltových pásů.Náplň práce:
  • nakládka a vykládka pomocí VZV
  • 3 směny
  • skladník - práce na VZV
  • úklid pracoviště
Co od Vás očekáváme:
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • ochota pracovat ve venkovním prostředí
  • prokazatelnou praxi na VZV
Co Vám můžeme nabídnout:
  • základní nástupní mzda 28.400,-Kč + 25% prémie
  • příplatky za směnnost
  • 13. mzda
  • stravenkový paušál
  • možnost čerpání záloh
  • Multisport karta na Vaše aktivity
Benefity
  • 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

JenPráce