Specialista dodavatelské kvality

TE Connectivity

  • Kuřim, Jihomoravský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Máte zkušenosti v oblasti zákaznické či dodavatelské kvality a hledáte novou výzvu? Chtěli byste mít zázemí mezinárodní firmy, která nabízí prostor realizovat se? Jste týmový hráč a nevadí Vám cestovat?Pak nejspíše hledáme právě Vás!Co bude Vaší náplní práce:
  • Přímá komunikace s obchodními partnery (vč. OEM) při zajištění kvality nakupovaných dílů
  • Řešení kvalitativních problémů a reklamací s externími dodavateli a zákazníky podle metodiky 8D včetně ověřování nápravných opatření u dodavatelů
  • Spolupráce s výrobními týmy na zajištění kvality dodávek od dodavatelů
  • Podpora auditů u dodavatelů dle metodiky VDA 6.3
  • Služební cesty k externím dodavatelům (řešení reklamací, schvalování nových projektů a změn, atd.)
Ideální předpoklady pro tuto pozici:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Min. 2 roky zkušeností v zákaznické nebo dodavatelské kvalitě, automotive je výhodou
  • Schopnost vyjednávat a být týmový hráč
  • Znalost metodiky 8D a nástrojů kvality (5xProč, Fishbone,..)
  • Praktická zkušenost s audity dle VDA 6.3 velkou výhodou
  • Plynulá komunikace v ČJ a AJ (NJ velkou výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat (do 20 % pracovní doby)
Nabízíme:
  • Práce na nových, zajímavých projektech nejen v oblasti e-mobility
  • Místo výkonu práce v jednom z největších a nejmodernějších automotive závodů TE Connectivity v Evropě
  • Kariérní růst - i mezinárodně
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Až 5 % roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění - až 2 500Kč měsíčně
  • Firemní školka pro Vaše děti
  • Výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem i bankovní služby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta a zvýhodněné wellness v Aquaparku Kuřim
  • Dotované stravování a pestrý výběr z jídel v naší firemní jídelně
Location:KURIM, 623, CZ, 664 34City: KURIMState: 623Country/Region: CZTravel: 10% to 25%Requisition ID: 118099Alternative Locations:Function: Procurement

TE Connectivity

Podobné nabídky

  • Inženýr dodavatelské kvality – automotive (až 70.000,-)

    Invent HR Consulting

    • Blansko, Jihomoravský
    Zajímá Vás práce v oblasti řízení kvality a komunikujete v angličtině? Chcete se stát součástí sehraného týmu? Výrobní společnost nacházející se v okrese Blansko, s velmi dobrou fi…
    • Před 1 měsícem
  • Inženýr dodavatelské kvality

    Bosch

    • Brno, Jihomoravský
    Náplň práce: Řízení dodavatelské kvality Komunikace s dodavateli, rozvoj a kvalifikace dodavatelů Plánování a realizace auditů u dodavatelů Požadavky: VŠ technického směru…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • Inženýr/ka kvality s přesahem do dodavatelské kvality

    Reed

    • Brno, Jihomoravský
    Díky novým projektům hledáme Inženýra kvality s přesahem do dodavatelské kvality. Na této pozici budete mít na starosti procesní kvalitu a zároveň i dodavatelskou podle aktuální po…
    • Před 3 dny