Přejímací technik - auto-pneuservis BestDrive - Velké Meziříčí

ContiTrade

  • Velké Meziříčí, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Náplň práce:
  • samostatný prodej zboží, pneumatik a autoservisních služeb vyžadující odborné a technické znalosti o vozidlech, náhradních dílech a servisních postupech
  • poskytování odborné pomoci zákazníkům při výběru nabízeného zboží a služeb, navrhování zákazníkům řešení složitějších autoservisních oprav
  • identifikování poškození na pneumatikách a vozidlech, převzetí a diagnostika vozidel do opravy, rozdělování úkolů v servise
  • předávání znalostí a odborný rozvoj servisních mechaniků
  • objednávání potřebných náhradních dílů k provedení opravy specifikované servisními mechaniky
  • zajištění spolupráce se servisními subdodavateli (STK atp.)
  • garance špičkové kvality veškerého nabízeného zboží i služeb
  • zastupování vedoucího maloobchodní pobočky
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, nebo vyučen jako automechanik, autotronik, autoelektrikář, opravář motorových vozidel, prodavač atd.
  • praxe v autoservisu podmínkou
  • zkušenosti v maloobchodu vítány
  • zkušenosti na pozici přejímací technik výhodou
  • komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita (hlavně v době jarní a podzimní přezouvací sezóny)
  • výpis z rejstříku trestů
Nabízíme:
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování)
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • fixní měsíční finanční ohodnocení a k tomu navíc variabilní složkou, která je závislá na Vašem výkonu a výkonu celé pobočky.
  • příspěvek na stravu, 25 dnů dovolené, penzijní připojištění po roce zaměstnání, možnost nákupu pneumatik za zvýhodněné ceny a další benefity
  • profesionální tým 4 spolupracovníků, kde se zakrátko budete cítit jako doma
Nástup:dle dohody, nejlépe co nejdříveZní to dobře? Tak odpovězte na inzerát, pošlete životopis a pojďte pracovat do Best servisu!

ContiTrade