Svářeč- svářečka MIG - MAG

GEMEC - UNION a.s.

  • Trutnov, Královéhradecký
  • 37 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Obsah inzerátu:Pracovní náplň: - sestavování s sváření ocelových konstrukcí, kusová i sériová výroba Požadavky: - vyučení v oboru nebo praxe - znalost čtení výkresové dokumentace - samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se - zkoušky svářeče dle EN ISO 9606-1 135 pro skupinu materiál FM1-výhodou Nabízíme: - tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti - finanční odměnu odpovídající odvedené práci - možnost profesního vzdělávání - systém firemních benefitů - UNI šeky - 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku - možnost ubytování a příspěvky na stravování - náborový příspěvek 20 000,- Kč - mzda včetně benefitů 27.000,- až 37.000,- Kč s možností dalšího růstu V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu: GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187, 542 13 Jívka Kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz, tel.: 499 829 823.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Svářeč- svářečka MIG - MAG

    GEMEC - UNION a.s. - Jivka

    • Trutnov, Královéhradecký
    • 27 000 - 37 000 Kč za měsíc
    GEMEC - UNION a.s. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Svářeč- svářečka MIG - MAG. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnoce…
    • Před 20 dny
  • Svářeč- svářečka MIG - MAG

    GEMEC - UNION a.s.

    • Trutnov, Královéhradecký
    Pracovní náplň: - sestavování s sváření ocelových konstrukcí, kusová i sériová výroba Požadavky: - vyučení v oboru nebo praxe - znalost čtení výkresové dokumentace - samostatn…
    • Před 19 dny