ADMINISTRÁTOR / ADMINISTRÁTORKA WEBŮ

Castle Stracov s.r.o.

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: Focení interiérů a produktových fotografií. Práce s weby a úprava fotografií. Příprava a dekorování produktů na focení. Občasné rozvozy zboží. Vyžadována fyzická zdatnost. Řidičský průkaz sk B nutností. Co je pro nás podstatné: Pokročilá znalost fotografování. Samostatnost. Zodpovědnost. Příjemný vzhled a vystupování. Kdo jsme: malá rodinná firma, která provozuje již 16 let obchod se starožitnostmi a uměním, naši práci máme hodně rádi a máme jí jako koníčka. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či na e-mail

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Administrátor / administrátorka webů

    Castle Stracov s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Náplň práce: Focení interiérů a produktových fotografií. Práce s weby a úprava fotografií. Příprava a dekorování produktů na focení. Občasné rozvozy zboží. Vyžadována fyzická zdatn…
    • Před 15 dny
  • Přijmeme řidiče MKD sk. CE

    Ameba.eu

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Požadavky platné dokumenty k řízení C+E kartu řidiče do tachografu zdravotní způsobilost praxi s návěsem min. 1 rok zodpovědnost, férovost, slušné vystupování, ochotu pracov…
    • Před 13 dny
  • Konzultant / konzultantka

    Roman Vilimsky

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Hledám komunikativní a sympatické lidi, kteří mají rádi pomoc druhým a chtějí se vzdělávat. Náplní je vyjednávání VIP podmínek pro klienty. Nabízím: -odborné škole…
    • Před 21 dny