Seřizovač / seřizovačka vstřikovacích lisů

TECMAPLAST CZ, s.r.o.

  • Jičín, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta / ku na pozici:
SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ
Náplň práce:
- seřizování strojů a zařízení - lisů
- nastavení parametrů podle výrobní specifikace
- vyplňování výrobní dokumentace
- provádění první údržby forem
- seřízení technologických procesů dle potřeby výroby
Požadujeme:
- SOU - technické zaměření výhodou
- ochota učit se novým věcem
- platný řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, logické myšlení
- ochota pracovat ve směnném režimu
Nabízíme:
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příjemný kolektiv
- nástup možný ihned
- možnost profesního i osobního růstu
- výše mzdy podle započitatelné praxe
stravenkový paušál
příplatek za noční směnu nad rámec ZPPozice je vhodná i pro absolventy.

Práce u nás.cz