Samostatná finanční účetní

Manpower

  • Kolín, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Nabídka: Zázemí nadnárodní společnosti
Nadstandardní finanční ohodnocení + pravidelné navýšení mezd
Stravenky v hodnotě 95,- plně dotované
Nástup možný ihned
Výborná dostupnost, centrum KolínaNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Kompletní zpracování finančního účetnictví (mimo mezd)
Kontrola všech příchozích faktur
Fakturace zákazníkům, dodavatelům
Provádění všech základních účetních pohybů
Kontrola firemních platebních karet, kontrola drobné hotovosti
Dokumentace a uchování veškerých informací/vkládání dat do systému
Komunikace s externími společnostmi, které nám pomáhají s administrativními/účetními záležitostmi
Další administrativní/účetní/finanční akce požadované oddělením administrativy ve správním středisku nebo vedením závodu
Zlepšování procesů
Požadavky: Menší automotive závod se sídlem v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného/zkušenou finanční účetní.Prokazatelné zkušenosti na pozici samostatné finanční účetní
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Angličtina na středně pokročilé úrovni (pravidelná komunikace)
Výhodou je zkušenost účetního systému SAP

Dobraprace