Zámečník

Martin Povazan

  • Všeruby, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Náplň práce: ruční obrábění dílů, manipulace s výrobky
Požadujeme: orientaci v tech. dokumentaci, akt. přístup k práci, manuální zručnost, Pečlivost

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Zámečník

    PomaTech s.r.o.

    Požadujeme - sorientaci v technické dokumentyci, aktivní přístup k práci, manuální zručnost, pečlivost. Nabízíme - mzdu od 30.000,- Kč, prac. doba 7,5 hod./den, příspěvek na strav…
  • Zámečník (m/ž) - ranní směna

    People Facility

    • Nýřany, Plzeňský
    • 30 000 - 37 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky kompletace klimatizačních jednotek, šroubové spoje, nýtování a tmelení dodržování postupů dle výkresové dokumentace vizuální kontrola vstupního mate…
    • Před 22 dny
  • ZÁMEČNÍK (30 - 32 000 Kč)

    Advantage Consulting

    • 30 000 - 32 000 Kč za měsíc
    ZÁMEČNÍK (30 - 32 000 Kč) 30000 - 32000 Kč mzdové ohodnocení Plzeň-sever Máte již zkušenosti se zámečnickou prací? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít práci…
    • Před 3 dny
    • Snadno podejte žádost