KONZULTANT-ANALYTIK nemocničního informačního systému UNIS pro Odbor IT

FN Motol

  • Praha 5
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Fakultní nemocnice v Motole přijme pracovníka na pracovní pozici „Konzultant-analytik“, jehož náplní bude identifikovat a popsat uživatelské požadavky na úpravy nemocničního informačního systému, navrhnout optimální řešení, sestavit jednoznačnou zadávací dokumentaci na externího dodavatele systému, zkontrolovat úplnost dodání a otestovat dodaný software.Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, týmovou spolupráci a možnost seberealizace.
Náplň práce:
  • řešení uživatelských požadavků - připomínky k fungování, způsobu ovládání, logiky systému
  • testování aplikace - identifikace chyb, návrhy a podněty zlepšení funkčnosti aplikace,ověřování správné funkčnosti systému
  • školení uživatelů
  • práce s helpdeskem k aplikacím
  • tvorba a aktualizace uživatelské dokumentace (manuálu)
  • spolupráce s externím dodavatelem - tvorba zadávací dokumentace
  • okrajově administrace počítačů
Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání - vhodné pro absolventy
  • trpělivost, umění naslouchat, logické myšlení, schopnost vcítit se do myšlení uživatelů, samostatnost, schopnost používat jakýkoli program, ochota učit se novým dovednostem
  • pokročilá znalost produktů MS Office - např. kontingenční tabulka, import dat z jiných formátů, grafy v MS Excel, efektivní formátování v MS Word
  • pokročilá znalost OS Windows 7,10,11 - např. práce se soubory, instalace software, práce v síti, základní správa počítačů v síti - není podmínkou (zaškolíme)
  • znalost databázových systémů - není podmínkou (zaškolíme)
Nástup:
  • ihned
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na:
Místo výkonu práce:Vzdělání: neuvedenoPracovní poměr: Práce na plný úvazekKontaktní jméno: Ing. Martin Voříšek, MBATelefonní kontakt:Emailový kontakt:

FN Motol