Operátor/ka CNC stoje

AUDACIO a.s.

  • Svatobořice-Mistřín, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:
- obsluha CNC strojů - soustruhů
- měření a zápisy do výrobní dokumentace
- práce s technickými výkresy
- 8hodinová pracovní doba
Požadujeme:
- Manuální zručnost
- Technické myšlení
- Odpovědný přístup k práci
- Základní zkušenost s nastavováním a seřizováním strojů
- Pořádek na pracovišti
Nabízíme:
- Zajímavou a perspektivní práci
- Příjemné pracovní prostředí
- Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- Zázemí a jistotu stabilní tuzemské společnosti
- Místo výkonu práce: Svatobořice - Mistřín
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete životopis na email: personalni@audacio.cz

Práce u nás.cz